بلیط ارزان هواپیما -بلیط چارتری 4ترین
شرایط خرید و کنسلی پروازهای چارتری

ضمن تشکر از انتخاب سامانه رزرواسیون 4ترین به اطلاع می رساند، این شرکت جهت ارائه خدمات بهتر اقدام به انجام کنسلی پروازهای چارتری با شرایط زیر نموده است. خاطر نشان می گردد به منظور جلب حداکثری رضایت مسافرین محترم و در اقدامی منحصر به فرد، وجه کنسلی حداکثر یک ساعت پس از درخواست مسافر و تایید کارشناسان ما، حتی در روزهای تعطیل به حساب مسافر واریز خواهد شد. 


 

* از زمان خرید تا پنج روز قبل از پرواز 20 درصد جریمه


* از پنج روز قبل تا 72 ساعت قبل از پرواز 30 درصد جریمه


* از 72 ساعت تا 48 ساعت قبل از پرواز 50 در صد جریمه


* از 48 ساعت تا ساعت 12 روز قبل از پرواز 70 درصد جریمه


*  از ساعت 12 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد جریمه


لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:


* مسئولیت کنسلی، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پروازبر عهده شرکت هواپیمایی برگزار کننده پرواز می باشد و سامانه 4ترین هیچ مسئولیتی در این موارد ندارد.

* در صورت کنسل شدن پرواز یا داشتن تاخیر بالای دو ساعت از لحظه تحویل اصل بلیط مهر شده توسط ایرلاین به دفتر شرکت واقع در تهران - خیابان کریمخان - خیابان ماهشهر - پلاک 9 واحد 2 ، در کمتر از یک ساعت وجه بلیط به حساب مسافرین واریز می گردد. 


* قیمت بلیط برای کودکان 2 تا 12 سال در پروازهای چارتری برابر با نرخ بزرگسالان می باشد.


* در هنگام رزرو نام مسافر باید به صورت صحیح وارد شود و پس از تایید و خرید نهایی امکان اصلاح نام به هیچ عنوان وجود ندارد و سامانه 4ترین مسئولیتی در مورد اطلاعات اشتباه ثبت شده ندارد . بدیهی است اصلاح نام فقط از طریق کنسل کردن بلیط مسافر با شرایط بالا ورزرو مجدد امکان پذیر می باشد.


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید